PRASA KRAWĘDZIOWA

gięcie blach o długości 3200 mm oraz nacisku 125 ton.

GILOTYNA HYDRAULICZNA

do cięcia pasów z blach stalowych, metali kolorowych i innych materiałów. Maksymalne rozmiary to 3200 mm szerokości i 8 mm grubości. Przy czym 8 mm odnosi się jedynie do weglowej budowlanej blachy stalowej.

ZLECENIA NIETYPOWE

Np.: schody metalowe, podesty pod lady przemysłowe, żyrandole, kinkiety, karnisze, zestawy kominkowe, kosze na drewno kominkowe, łóżka i szafki nocne, stoły i krzesła, skrzynie do zabudowy liczników gazowych i wodnych wykonane z blachy, kraty okienne.

URZĄDZENIA KOMUNALNE

Wykonujemy także urządzenia komunalne takie jak: barierki, ławki, stojaki dla rowerów i wygrodzenia.

STALOWE ELEMENTY PLACÓW ZABAW

Nasze wyroby spełniają bardzo wysokie standardy bezpieczeństwa. Dokładamy wszelkich starań, aby umożliwić najmłodszym radosną i beztroską zabawę.

BALUSTRADY BALKONOWE

Wszystkie wyroby wykonujemy według potrzeb klienta zarówno ze stali czarnej, szklane, nierdzewne, kwasoodporne przeznaczone na zewnątrz, mogą być dowolnie wypełnione.

OGRODZENIA POSESJI

Nasze wieloletnie doświadczenie, gwarantuje solidność wykonania, wysoką jakość produktów oraz bogate i oryginalne wzornictwo.

LAKIEROWANIE PROSZKOWE

Lakierowaniem proszkowym zajmujemy się od 2002r. Maksymalna wielkość lakierowanych elementów wynosi: 5500x1600x900 mm.

O nas

Firma JUSTYNA rozpoczęła działalność na początku 2002 roku i w początkowym okresie swojej działalności zajmowała się handlem, natomiast w zakresie produkcji wyrobów z metalu i lakierowania proszkowego rozpoczęła swoją przygodę pod koniec roku 2002 od drobnej produkcji, takiej jak: świeczniki, stojaki do bombek, czy wieszaki do rowerów.

Posiadamy dział ślusarsko-spawalniczy. Z metalu możemy wykonać „wszystko”. 
 
Podstawowym profilem naszej produkcji są stalowe elementy na place zabaw jak np. ławki , kosze , ślizgawki , huśtawki , daszki , drążki i inne elementy.
 
Wykonujemy również zlecenia  indywidualne, ogrodzenia posesji, balustrady, lampy  itp. Mamy w swojej historii współpracę z deweloperami, gdzie wykonywaliśmy "całe osiedla" (ogrodzenia, balustrady balkonowe, schodowe, podjazdy dla inwalidów, skrzynie gazowe, wodne, czy drabiny włazowe na dach).
 
Świadczymy usługi spawania korpusów do maszyn rolniczych z blachy stalowej dla Polsko-Niemieckiej firmy.
 
Wykonujemy elementy z metaloplastyki (ogrodzenia, balustrady karnisze, kinkiety, lampy, stoły krzesła, łóżka itp).
 
Od początku największy nacisk został skierowany na dynamiczny rozwój, który umożliwił uruchomienie nowej lakierni, z piecem do lakierowania proszkowego detali, o długości do 5500mm wykonanych ze stali czarnej, ocynkowanej i  aluminium
 
W razie potrzeby współpracujemy z dwoma firmami świadczącymi usługi w zakresie obróbki strumieniowo ściernej.
 

Firma "JUSTYNA”, dokłada wszelkich starań abyśmy byli postrzegani jako przedsiębiorstwo  rzetelne, niezawodne, solidne, a przy tym konkurencyjne.

 
Prowadząc swoją działalność przywiązujemy dużą wagę, aby nasze usługi były wykonywane na najwyższym możliwym poziomie, starając się dążyć do ciągłego ich doskonalenia i spełnienia oczekiwań naszych klientów.
 

Szczególny nacisk na jakość usług ma miejsce już od pierwszego kontaktu z klientem, a nasze profesjonalne i indywidualne podejście, oraz opinie i wskazówki klienta pozwalają nam na realizacje wyznaczonych celów.